Konsultantai

 

Įsivertinimo konsultantų sąrašas (word)

Įsakymas dėl konsultantų veiklos pratęsimo (2016 m.).

Įsivertinimo ir tobulinimo konsultantų veiklos pratęsimas 2016-2021, 1 priedas

Įsivertinimo ir tobulinimo konsultantų statuso suteikimo 2016-2021, 2 priedas

 

Asta Kurulytė, Panevėžio „Saulėtekio“ vidurinės mokyklos rusų k. mokytoja metodininkė.

Asta Martinkienė, Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Aušra Vilkaitė, Telšių suaugusiųjų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Daiva Ivanovienė, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Dalia Černiauskienė, Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Dalia Lapėnienė, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė.

Danguolė Deobald, Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos direktorė.

Edita Usonienė, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Giedrė Kuzmickienė.

Giedrė Milukienė, Šilutės r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė.

Irena Piečiukaitienė, Šakių „Žiburio“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Irina Žiupkienė, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos anglų kalbos mokytoja.

Jolanta Gulbinienė.

Jolanta Baronienė, Utenos Krašuonos progimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė.

Jolanta Lokienė, Kauno Kovo 11-osios gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Jolita Abraškevičienė, Anykščių Jono Biliūno gimnazijos pradinių klasių mokytoja.

Jurgita Račkauskienė, Klaipėdos Baltijos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Kristina Gudelienė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos direktorė.

Laima Janaudienė, Utenos r. Užpalių gimnazijos pradinių klasių ir anglų kalbos mokytoja.

Loreta Pilipauskienė, Vilniaus Baltupių progimnazijos matematikos mokytoja.

Loreta Vainauskienė, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė.

Loreta Valickienė, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Neringa Širkienė, Kėdainių r. Šėtos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nijolė Mažeikienė, Kauno „Nemuno“ mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Olivija Saranienė, Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, projektas „Lyderių laikas 3“.

Rasa Meištienė, Panevėžio Beržų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Regina Rudalevičienė, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos matematikos mokytoja ekspertė.

Renata Liagienė, Prienų rajono Skriaudžių pagrindinės mokyklos direktorė.

Renata Venckienė, Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Rima Baronienė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Rita Ivanova,  Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos mokytoja.

Rita Rimšelienė, Utenos Krašuonos progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Romualda Pupinytė, Šiaulių Didždvario gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Silvija Šukevičienė, Panevėžio r. Velžio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Sonata Deduraitė, Šiaulių Didždvario gimnazijos veiklos stebėsenos poskyrio vedėja.

Tereza Sotnik, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos direktorė.

Viktorija Vilūnienė, Utenos Krašuonos progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Vilė Petkūnienė, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos direktorė.

Vilija Klimavičienė, Vilniaus Gabijos gimnazijos direktorė.

Violeta Valantukevičienė, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos mokytoja metodininkė.

Zita Sabaliauskienė, Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Zita Stankevičienė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Zita Griškevičiutė, Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos matematikos mokytoja.

 


 

Sąrašas atnaujintas 2018-03-26