Kviečiame švietimo lyderystės magistrantūros studijų studentus į viešąją konsultaciją

     

Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros „Neformaliojo vaikų švietimo, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo vertinimo, įsivertinimo tobulinimas ir plėtotė“ (Nr. 09.2.1-ESFA-V-706-03-0001) projektas kartu su Pedagogų vertinimo skyriumi šių metų balandžio 4 dieną organizuoja viešąją konsultaciją tema „Švietimo įstaigos vadovo samprata Geros mokyklos koncepcijos kontekste“. Į viešąją konsultaciją kviečiami  švietimo lyderystės magistrantūros studijų studentai, dirbantys švietimo įstaigų vadovais ar ketinantys tapti švietimo įstaigų vadovais.

Viešojoje konsultacijoje numatoma diskutuoti apie tai, koks turėtų būti šiuolaikinis švietimo įstaigos geras vadovas ir kokios kompetencijos jam yra būtinos. Numatoma aptarti, kokios pretendentų į švietimo įstaigų vadovus kompetencijos yra vertinamos dabar ir kokia jų reikšmė praktinėje švietimo įstaigos vadovo veikloje.

 

Būtina išankstinė viešųjų konsultacijų dalyvių registracija. Dalyvių skaičius ribotas.

REGISTRACIJA į balandžio 4 d. viešąją konsultaciją baigta

 

Viešoji konsultacija balandžio 4 d. vyks Nacionalinėje mokyklų vertinimo agentūroje, Geležinio Vilko g. 12, Vilniuje, I aukšto salėje.

Viešosios konsultacijos programa

Planuojama viešosios konsultacijos trukmė – 10.00–17.00 val.

Konsultacijos dalyviams bus išduotos pažymos apie dalyvavimą.

Informaciją seminarų turinio, organizavimo, registracijos klausimais teikia Mantas Cegelskas, el. p. mantas.cegelskas@nmva.smm.lt

 

Mantas Cegelskas 

L. e. Pedagogų vertinimo skyriaus vedėjo pareigas

El. p. mantas.cegelskas@nmva.smm.lt