Išorės vertintojų refleksijos dienos

Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra (toliau – Agentūra) kvietė mokyklų veiklos išorinio vertinimo išorės vertintojus į tradicines refleksijos dienas. Jos vyko vasario 19, 20 d. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre bei vasario 22 d. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje. Šių metų refleksijos dienų tema –„Rodiklio turinio supratimas ir atskleidimas: nuo abstrakcijos – konkretumo link“.

Agentūros Mokyklų išorinio vertinimo skyriaus vedėja dr. S. Vaičekauskienė ir metodininkas dr. L. Jašinauskas kalbėjo apie išorinio vertinimo ataskaitos ir mokyklos veiklos kokybės problemas. Renginio dalyviai dirbdami grupėse diskutavo apie geros pastraipos kriterijus, kokia pastraipa nukreipia mokyklą veiklos tobulinimui, analizavo, kaip siejamas raktinių žodžių turinys išskiriant mokyklos +10 / -5.

Renginio pabaigoje Agentūros direktoriaus pavaduotoja M. Bilotienė, apibendrindama vykusias diskusijas, pasidžiaugė, kad vertintojai kalba apie mokyklų veiklos išorinio vertinimo ataskaitas ir jų tobulinimą. Ji atkreipė dėmesį į tai, kad mokyklos veiklos vertinime yra svarbus rodiklių turinio supratimas, nuoseklus jų raiškos fiksavimas ir atskleidimas ataskaitoje.

Renginio akimirkos

    

autor. Diana Verbiejienė

 

Diana Verbiejienė

Mokymų ir vertintojų atestavimo skyriaus metodininkė

El. paštas: diana.verbiejiene@nmva.smm.lt